Швейцарські компанії готові інвестувати в Україну значні суми, - Президент Швейцарії
24.01.2014 | 17:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Багато швейцарських компаній готові інвестувати великі суми в економіку України. Про це заявив у Давосі Президент Швейцарії, діючий Голова ОБСЄ Дідьє Буркхальтерр під час зустрічі з Главою українського Уряду Миколою Азаровим.

«Це реальні плани, для реалізації яких потрібні гарантії стабільності і довгострокові умови роботи», - сказав Президент Швейцарії.

У свою чергу Прем’єр-міністр України вислови впевненість, що криза буде подолана, а економічні перспективи 2014 року є достатньо позитивними.

«У цьому нас переконує те, що Південний Схід України, де зосереджено три четверті виробництва ВВП, не піддались на провокації, і стабільно працюють і підтримують політику Президента і Уряду. Нам є на кого покластися», - заявив Микола Азаров.

Також під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію в Україні і можливі шляхи вирішення конфлікту. Микола Азаров підкреслив, що найголовніше сьогодні припинити насилля, прибрати бойовиків з вулиць, забезпечити безпеку громадян у столиці та нормальне функціонування органів державної влади.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що зустріч була досить плідною і це дає перспективи для подальшої співпраці.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247001861