НКЦПФР: Зроблено черговий крок у напрямі відновлення обігу цінних паперів акціонерних товариств
25.01.2014 | 11:40
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) відновила внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів певних емітентів. Відповідні рішення були прийняті на останніх засіданнях регулятора.

«Комісія традиційно оприлюднює результати своєї роботи в напрямку приведення діяльності емітентів до чинного законодавства. В плановому режимі ми виносили та ще будемо виносити і в цьому році рішення щодо зупинення обігу їх акцій – до моменту усунення порушень з боку емітентів. Але ми раді повідомити, що нами відновлено обіг акцій певної групи акціонерних товариств, діяльність яких тепер відповідає вимогам Закону «Про акціонерні товариства». Сподіваємось, що регулятор і надалі буде отримувати документи від емітентів про усунення порушень законодавства для відновлення їх повноцінної діяльності на фондовому ринку, акціонерні товариства будуть «прокидатись», а перелік порушників буде суттєво зменшуватися», - резюмував Євген Воропаєв, член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

Зазначимо, що регулятор відновив обіг цінних паперів таких акціонерних товариств: ЗАТ «Миронівський інкубатор», ВАТ «Бескид», ПАТ «Постачальник», ЗАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПрАТ «Астра Люкс», ПрАТ «Система», ЗАТ «Ім. О. М. Агеєва», АТЗТ «Автопобутсервіс», ВАТ «Підстепнянський завод будівельних матеріалів», ПрАТ «Автоальянс - XXI сторіччя» та  ПрАТ «Ділові партнери».

Нагадаємо, що Комісія проводить активну діяльність у напрямі зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів емітентів, що не привели свою діяльність у відповідність до законодавства та не провели дематеріалізацію своїх цінних паперів і не внесли необхідні зміни до статуту, а також тих, що систематично не подають свою фінансову звітність до регулятора.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247002679