Держпрограма розвитку туризму та курортів дозволить збільшити в'їзний турпотік, - Георгій Псарьов
27.01.2014 | 16:23
РМ АР Крим
 

Прийняття Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року дозволить збільшити в’їзний турпотік в Україну, і зокрема, у Крим. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов.

Віце-прем’єр нагадав, що Рада міністрів Криму виступила з ініціативою оголосити оздоровчий туризм одним з пріоритетів у проекті Держпрограми. Цю пропозицію підтримали Харківська, Запорізька, Львівська, Полтавська й Одеська обласні держадміністрації.

«В Україні туризм має величезний потенціал. Кримська влада приділяє велику увагу відродженню туристичної індустрії в регіоні, але для серйозних системних змін зусиль на місцевому рівні недостатньо, — підкреслив Георгій Псарьов. — Крим розробив і вніс свої пропозиції до проекту розділу Держпрограми з медичного й оздоровчого туризму відносно розробки термінології та стандартів медичного й оздоровчого туризму в Україні, забезпечення раціонального використання території курортів, реалізації ефективної іміджевої політики, розробки та впровадження системи держпідтримки підприємств рекреаційного комплексу».

Георгій Псарьов нагадав, що за даними Держагентства з туризму та курортів, у 2013 році Україну відвідали понад 26 млн. туристів, що на 1,5 млн. більше, ніж у 2012 році.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247005810