С.Арбузов доручив посилити чергування комунальників і рятувальників на засніжених дорогах
03.02.2014 | 16:07
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра
 

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов доручив прискорити роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, а також забезпечення розчищення засніжених міжміських та міських магістралей. Про це йдеться в урядовому дорученні.

«Забезпечити своєчасну доставку необхідної кількості снігоприбиральної та іншої спецтехніки, цілодобове чергування комунальних служб і рятувальників на дорогах, де утворилися затори. Створити необхідну кількість пунктів обігріву для водіїв і пасажирів, що опинилися у сніговій пастці», - сказано в дорученні Першого віце-прем'єр-міністра, що стосується діяльності Мінінфраструктури, Міноборони, МВС, Мінрегіону, Держслужби надзвичайних ситуацій, а також керівників областей, які постраждали від несприятливих погодних умов.

Одним з пунктів доручення С.Арбузова зазначена вимога до Міненерговугілля прискорити відновлення електропостачання населених пунктів.

Мінфін, згідно з дорученням, має виділити необхідне фінансування для організації «безперебійної роботи снігоприбиральної техніки, пунктів обігріву та комунальних служб», - сказано в дорученні Першого віце-прем'єр-міністра.

Сьогодні під час оперативної наради в Уряді відомства, відповідальні за виконання доручення, відзвітували про стан справ і дії, спрямовані на боротьбу з наслідками стихії.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247018264