У тестовому режимі розпочато обмін даними між Укртрансінспекцією і Міндоходів щодо міжнародних автоперевезень
05.02.2014 | 14:20
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Міністерство інфраструктури України продовжує поетапне впровадження електронної бази даних «Автоматизоване робоче місце «Централізований облік дозволів». Новітні технології, як зазначив під час сьогоднішнього брифінгу в Будинку Уряду Міністр інфраструктури Володимир Козак, передусім дозволяють усунути людський фактор, а відтак й уникнути у процесі видачі дозволів будь-яких корупційних схем, у яких тривалий час звинувачували Укртрансінспекцію.

"Зараз повністю змінено технологію оформлення та видачі дозволів. Наприклад, книжки ЄКМТ видаються автоматизовано на основі заявок перевізників та аналізу використаних дозволів за минулі роки. Система працює за алгоритмом випадкових чисел", - пояснив Міністр.

Ще з квітня минулого року оформлення і повернення дозволів на міжнародні автоперевезення проводяться лише в автоматичному режимі на основі електронної бази даних. А вже наприкінці 2013 року за допомогою цієї автоматизованої системи було вперше проведено розподіл дозволів на 2014 рік. І в подальшому лише у такий спосіб розподілятимуться дозволи (ЄКМТ і разові – обмеженої річної квоти).

А на сьогодні, як повідомив Міністр, у тестовому режимі впроваджено наступний етап проекту – розпочато обмін даними між Укртрансінспекцією і Міністерством доходів і зборів по видачі дозволів і контролю використаних.

На черзі – доопрацювання системи щодо розміщення у режимі реального часу на сайті Укртрансінспекції відомостей про видані дозволи та їх залишок, щоб кожен перевізник мав змогу ознайомитися з цією інформацією.

Відтак, повністю виключено людський фактор при проведенні розподілу.

"Хочу повідомити усім перевізникам - розподіл дозволів проводиться автоматично. Жодних посередників у цьому процесі не має і не може бути", - підкреслив Володимир Козак.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247022932