Міндоходів ініціює створення Національного університету Міністерства доходів і зборів України
05.02.2014 | 15:36
Прес-служба Міністерства доходів і зборів
 

Міндоходів ініціює створення Національного університету Міністерства доходів і зборів України. Така пропозиція Міністра доходів і зборів Олександра Клименка підтримана сьогодні на засіданні Уряду.

Національний університет Міністерства доходів і зборів буде створено шляхом об’єднання Національного університету державної податкової служби України та Державного науково-дослідного інституту митної справи.

Крім того, за ініціативою Міндоходів до складу новоствореного університету увійдуть Науково-дослідний інститут фінансового права та Київський фінансово-економічний коледж. Вони функціонуватимуть як відокремлені структурні підрозділи.

За словами Міністра, таке об`єднання навчальних закладів сприятиме збереженню цілісної системи кадрового забезпечення Міндоходів з урахуванням специфіки підготовки кадрів, зокрема слідчих, оперативних підрозділів, підрозділів протидії контрабанді, митним та податковим правопорушенням.

До того ж концентрація досвіду та знань провідних фахівців Міністерства забезпечить ефективне наукове супроводження практичної діяльності.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247023219