У лютому на фінансування пенсій вже направлено понад 12,8 млрд. грн.
17.02.2014 | 17:25
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

Станом на 17 лютого профінансовано понад 60% місячної потреби пенсійних виплат. Про це повідомив в.о. Голови Пенсійного фонду України Василь Кравчук. За його словами, усі лютневі пенсії будуть виплачені в цьому місяці в повному обсязі.

«На даний час всі пенсійні виплати по 14 лютого включно повністю профінансовані. Станом на 17 лютого Пенсійним фондом профінансовано 12,8 млрд. грн., що складає понад 60% від місячної потреби на виплату пенсій. Усього передбачено виплатити 21,3 млрд. грн. Жодних підстав для хвилювання немає. Усі пенсіонери у лютому отримають належні їм кошти», - сказав він.

Василь Кравчук наголосив, що в січні пенсійні виплати, які склали 21,3 млрд. грн., були профінансовані своєчасно та в повному обсязі. За його словами, ситуація із виплатою пенсій знаходиться на особистому контролі в.о. Міністра соціальної політики Наталії Королевської. «Ми щогодини доповідаємо про стан справ з виплатою пенсій Наталії Королевській. Міністерство доходів та зборів та управління Пенсійного фонду вживають усіх заходів для наповнення бюджету Пенсійного фонду, своєчасної і в повному обсязі виплати пенсій»,- сказав він.

Він нагадав, що на пенсійні виплати у 2013 році спрямовано 250,4 млрд. грн., що на 16,7 млрд. грн. більше, ніж у 2012 році. У законодавчо визначений термін забезпечено фінансування пенсій та грошової допомоги 13,5 млн. пенсіонерів.

Довідково

З 1 листопада 2013 року функція адміністрування ЄСВ була передана від ПФУ до Міністерства доходів та зборів.

За даними Міндоходів за 10 робочих днів лютого до бюджету Фонду надійшло 5,9 млрд. грн. власних коштів, що становить 45% від планових завдань.  Платники єдиного внеску Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Полтавської областей, миєва та м. Севастополя сплату коштів на виплату пенсій здійснили в межах 48-50% від місячного плану. Проте у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій  областях та Автономній Республіці Крим виконання плану по надходженню коштів становить 32-38%. До завершення місяця (10 робочих днів), має надійти до Фонду понад 9 млрд.  грн.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247047850