Заява Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
03.03.2014 | 18:26
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

До Міненерговугілля надходить інформація, що у Автономній Республіці Крим та м. Севастополі працює група посадовців Міненерго Російської Федерації, яка вивчає можливості приєднання до електричних мереж автономних енергогенераторів з метою подальшого від’єднання Криму від енергосистеми України. Також є повідомлення про можливе захоплення невідомими особами компанії «Чорноморнафтогаз».

Повідомляємо, що електричні, газопостачальні мережі, теплоелектроцентралі Криму та компанія з видобутку газу «Чорноморнафтогаз» працюють у штатному режимі як невід’ємні складові Об’єднаної енергетичної та газотранспортної системи України і надійно забезпечують всі потреби населення Кримського півострова в електричній енергії та природному газі.

Міненерговугілля наголошує на неприпустимості втручання у діяльність підприємств паливно-енергетичного комплексу України, які розташовані на території Криму, та попереджає, що відповідальність за соціальні, техногенні та екологічні наслідки таких втручань, покладається на осіб, що ініціюють дезорганізацію роботи підприємств.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247070385