Міністр фінансів провів зустріч з Міністром закордонних справ Швеції
06.03.2014 | 17:55
Прес-служба Міністерства фінансів
 

5 березня Міністр фінансів України Олександр Шлапак провів зустріч з Міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом.

Під час бесіди Міністр фінансів висловив щиру подяку європейським партнерам за відчутну підтримку Уряду України у нелегкий для країни час.

Також у ході зустрічі Олександр Шлапак повідомив, що серед основних завдань, які стоять сьогодні перед Урядом, в цілому та перед Міністерством фінансів України, зокрема – це зниження рівня корупції, скорочення дефіциту державного бюджету та забезпечення активної співпраці з міжнародними партнерами задля стабілізації фінансово-економічної ситуації в країні.

Міністр фінансів зауважив, що Уряд наразі розпочав реалізацію програми жорсткої економії державних коштів. Окрім того, вже зроблені перші ефективні заходи спрямовані на раціоналізацію державних видатків та збільшення притоку іноземних інвестицій в країну.

У свою чергу, Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт зазначив, що Уряд України може розраховувати на підтримку з боку міжнародної спільноти та надання експертної допомоги на всіх рівнях.

На думку Карла Більдта, стан економіки європейський країн та світова економічна ситуація в цілому поступово покращуються, і це дає надії для всього світу дивитися з оптимізмом на майбутнє.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247081269