Париж відкриває для себе українську книгу
28.03.2014 | 17:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Українські видавці повернулися з книжкового салону у Парижі. Завдяки підтримці благочинців Україна вже не вперше була представлена на цій надзвичайно великій книжковій імпрезі. Видавництва «Кальварія», «Дуліби», «Нора-друк», «Букрек» не лише презентували свої нові книги, але й організували зустріч українських авторів і перекладачів із французькими шанувальниками літератури.

Інтерес до стенду «Відкрий Україну», оформленого у стилі Майдану, був величезний ще й через революційні події в Україні та російську окупацію Криму.

«Цьогорічний книжковий салон у Парижі - дійство для Європи знакове, - зазначив директор чернівецького видавництва «Букрек» Дарина Максимець. - По-перше, він доводить, що паперова книжка живе і перемагає. По-друге,  тут хочуть бути представленими, крім європейських видавців, ще й китайські, африканські та американські. Почесним гостем салону на цей раз була Аргентина».

«Букрек» представив антологію поезії «Небесна Сотня», українсько-французьке видання подарункової книги «З української старовини», 40-томник українських народних казок, календар і видання до 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка - «Пісенна Шевченкіана», «Цікаві оповідки зі щоденника Шевченка» тощо.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247153794