На території України очікуються дощі на фоні пониженого температурного режиму
31.03.2014 | 12:34
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій
 

Мінлива дощова погода з пониженням температури повітря очікується поточного тижня на території України. Про це під час брифінгу повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

«Цей тиждень буде доволі спокійним із погляду гідрометеорологічних умов, загрозливих явищ не очікується. Зараз із північного сходу до нас рухаються холодні повітряні маси, і вже 1 квітня температура знизиться до +4…+9°С. Упродовж 2-7 квітня максимальні показники стовпчиків термометрів сягатимуть +5…+10°С, лише на Закарпатті та крайньому півдні вони підніматимуться до +15°С. Уночі по всій території будуть спостерігатися заморозки до -1…-5°С», – розповів Микола Кульбіда.

Також 1 квітня на північному сході і сході країни очікується дощ із мокрим снігом, які припиняться вже наступної доби. А 3 квітня зона опадів (невеликі та помірні дощі) з’явиться в західних областях. Упродовж 4 квітня у більшості регіонів пройдуть інтенсивні дощі, які будуть корисними для поповнення ґрунтової вологи для подальшого розвитку посівів. Припиняться дощі 5-го квітня, а з 8-го очікується різке та значне підвищення температури повітря.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247156725