У березні до загального фонду Державного бюджету зібрано 17,4 млрд. грн.
02.04.2014 | 16:34
Прес-служба Міністерства доходів і зборів
 

За оперативними даними Міндоходів у березні 2014 року зібрало до загального фонду Державного бюджету 17,4 млрд. грн. – це на рівні 2013 року, незважаючи на кризову ситуацію в країні. Про це заявив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус під час 10-ї щорічної інвестиційної конференції.

За його словами, на 14 березня ризик виконання планових призначень був на рівні 9 млрд. грн., проте за рахунок проведених стабілізаційних заходів відставання скоротилося удвічі.

„Ми виконали першочергове завдання, поставлене Урядом, – надходження до бюджету стабілізовано. Загальний фонд Державного бюджету отримав 17,4 млрд. грн., що є на рівні минулорічних показників. І ценезважаючи на значно складніші економічні умови порівняно з минулим, 2013 роком – політичну нестабільність та військову інтервенцію в Криму. В майбутньому ми плануємо не зменшувати темпи, а досягти показників, затверджених законом про бюджет. Це наша стратегічна ціль на сьогодні”, – наголосив Ігор Білоус.

Як вже повідомлялося, Міндоходів оголосило тотальну боротьбу з розкраданням ПДВ, нелегальним обігом підакцизних товарів, кримінальними схемами та конвертаційними майданчиками, які використовувалися для виведення коштів з бюджету. Виведені кошти з тіньового сектору економіки стали додатковим резервом надходжень до бюджету.

Крім того, за результатами декларування лютого, було визначено оперативний перелік ризикових платників. Саме з цими підприємствами працюватимуть фахівці Міністерства для уточнення розрахунків податкових зобов’язань з ПДВ та запобігання ухиленню від оподаткування. 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247167908