Ігор Швайка взяв участь у відкритті міжнародної виставки "АгроБалт 2014" у Литві
03.04.2014 | 18:40
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

3 квітня в рамках робочого візиту до Литовської Республіки Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка взяв участь у відкритті міжнародної виставки сільського господарства та продовольчої промисловості «АгроБалт 2014» та побував на презентації багатьох місцевих виробництв, які виготовляють традиційно литовські та орієнтовані на експорт товари.

Ігор Швайка відзначив важливість двосторонніх контактів, розвитку бізнесу та залучення інвестицій для повноцінного розкриття потенціалу вітчизняного аграрного сектору.

У ході розмови Ігоря Швайки з керівниками представлених на виставці виробництв останні високо оцінили готовність Мінагрополітики України спрощувати ведення бізнесу в державі, скорочувати кількість дозвільних процедур, поліпшувати інвестиційний клімат, а також виявили бажання співпрацювати з українськими компаніями та ділитися власним досвідом.

«Ринок виробництва продукції України є різнобічним і багатовекторним з позитивними перспективами динамічного розвитку в умовах інвестування та створення сприятливого економічного клімату в Україні. Сподіваємося на тісну співпрацю в цьому плані всіх міжнародних державних і комерційних організацій, які пов'язані з ринком виробництва та переробки продукції тваринництва», - зазначив Ігор Швайка.

Після огляду виставки Міністр зустрівся з представниками литовського Сейму. Він запевнив: Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з Литвою, реалізації спільних інвестиційних проектів і відкритті нових кредитних ліній для вітчизняного аграрного сектору.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247174029