Протягом доби до Київського координаційного центру для допомоги біженцям із Криму звернулися 64 особи
04.04.2014 | 11:30
КИЇВСЬКА МДА
 

У департаменті соціальної політики Київської міської державної адміністрації повідомили, що протягом доби до Міського координаційного центру із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які виявили бажання прибути до столиці у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні, звернулися 64 особи.

Так, з 10:00 3 квітня до 10:00 4 квітня фахівці координаційного центру видали 17 направлень на розміщення 23 осіб на базах відпочинку у Бориспільському районі, гуртожитках та готелях Києва.

Крім того спеціалісти центру продовжують консультувати переселенців з різноманітних питань. Серед найбільш хвилюючих: пенсійне забезпечення, працевлаштування та влаштування дітей до навчальних закладів столиці, медичне обслуговування.

Зокрема, фахівці проконсультували понад 250 осіб щодо пенсійного забезпечення мешканців, які прибули із Криму до столиці.

Нагадаємо, зв’язатися з Міським координаційним центром можна за телефонами: (044) 497-57-15; (044) 404-33-20.

Телефонні дзвінки від киян та мешканців АР Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).

Нагадаємо, основним завданням центру є координація дій структурних підрозділів КМДА, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій. Профільні служби за необхідністю вирішуватимуть питання тимчасового розміщення та проживання кримчан, надання медичної допомоги всім, хто цього потребуватиме, у медзакладах комунальної власності столиці тощо.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247175698