До Одеси прибула чергова група військовослужбовців і членів їх сімей з Севастополя
07.04.2014 | 12:10
Прес-служба Міністерства оборони
 

Із Севастополя до Одеси виїхали майже 160 військовослужбовців Військово-Морських Сил ЗС України та членів їх сімей, у тому числі моряки з корабля управління «Славутич».

Для виїзду військових було надано чотири причіпних вагони у потязі «Севастополь - Київ».

Як повідомлялося раніше, до Одеси автомобільним транспортом вже прибули курсанти та офіцери Академії ВМС ім. П. С. Нахімова під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки начальника Академії капітана 1 рангу Петра Гончаренка, а також офіцери штабу Командування ВМС та військовослужбовці декількох частин Севастопольського гарнізону під керівництвом помічника командувача ВМС ЗС України капітана 1 рангу Андрія Гришенькіна.

Також до міста Миколаєва з Севастополя передислоковано Військово-морський ліцей, який очолює капітан 1 рангу Ігор Колежнюк, та підрозділи Навчального центру ВМС.

Зараз на тимчасово окупованій території АР Крим залишаються військовослужбовці Військово-Морських та Повітряних Сил Збройних Сил України, які залишилися вірними Присязі українському народу та готуються до виводу військової техніки і кораблів, а також військові та члени їх сімей, які очікують своєї черги на виїзд з півострова.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247183239