Держінвестпроект створить експертну раду з фахівців "Великої четвірки" і провідних юридичних і консалтингових компаній
09.04.2014 | 16:10
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

Представники Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України провели робочу зустріч із провідними консалтинговими компаніями світу Deloitte, PwC та KPMG з питань поглиблення співпраці.

«Агентство має на меті максимально сконцентрувати зусилля на реалізації ключових національних проектів. У своїй діяльності ми мінімізуємо залучення державних коштів і сконцентруємо свою увагу на пошуку нових інвесторів. Так звана «investment promotion activity» стане одним із ключових напрямків діяльності Держінвестпроекту. Ми вдячні провідним консалтинговим компаніям за плідну співпрацю з Агентством і сподіваємось на її розширення. Тому хочемо запропонувати «Великій четвірці» та найбільшим юридичним компаніям залучити своїх кращих експертів до громадської ради Держінвестпроекту на правах постійного дорадчого органу», – наголосив Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Сергій Євтушенко.

За словами керівника відомства, фахівці найбільших консалтингових компаній світу під час постійних засідань експертних рад зможуть давати поради та ідеї щодо покращення реалізації національних проектів, залучення інвесторів. Крім того експерти «Великої четвірки» надаватимуть пропозиції стосовно необхідних змін у законодавчому полі для покращення інвестиційного клімату в Україні. «Уряд поставив за мету, щоб Україна увійшла до десятки країн світу за легкістю ведення бізнесу. Ми всіляко підтримуємо такі прагнення і впевнені, що найкращий світовий досвід  буде корисним для України», – зазначив С. Євтушенко.

Під час заходу для представників компаній «Великої четвірки» також було проведено презентацію трьох національних проектів: «LNG Україна», «Технополіс» та «Індустріальні парки».

У свою чергу представники провідних консалтингових компаній підтвердили необхідність створення подібної експертної ради та привітали рішення Держінвестпроекту щодо концентрації уваги на реалізації ключових нацпроектів.

«Ми співпрацюємо з Агентством з моменту його заснування. Це досить цікава та плідна співпраця. У нас є багато точок дотику, які б ми могли поглиблювати. Мені до вподоби новий принцип концентрації зусиль на обмеженій кількості проектів для того, щоб їх реалізація була більш успішною. Я знаю, що в минулому було задекларовано дуже багато проектів, але до керівника Агентства потрапити було просто неможливо», - зазначив партнер, керівник оціночної практики компанії Deloitte Артур Огаджанян.

«Є фінансові інституції, які бажають співпрацювати з Україною. Що їм потрібно? Розумне проектування, планування та фінансове моделювання, перш ніж вони вкладатимуть гроші, і це саме те, над чим працює Агентство. За умов наявності цих базових факторів, Україна отримає інвестиції», - додав партнер PwC Рафаель Краснодебскі.

«Ми плідно співпрацювали з вами в минулому і сподіваємося, що ця співпраця тільки  поліпшуватиметься. Те, що ви розпочинаєте роботу з прозорого і конструктивного діалогу у такий складний час - це вкрай важливий крок і сигнал для «business community», - повідомила керівник відділу супроводження корпоративних угод та реструктуризації бізнесу KPMG Наталя Хоружа.

Запрошення до участі у формуванні дорадчого органу Агентства було надано компаніям «Великої четвірки» – Deloitte, PwC, KPMG, Ernst&Young та провідним юридичним компаніям. Голова Держінвестпроекту також запропонував учасникам заходу поглибити співпрацю у організації заходів та підготувати спільний план дій на 2014 рік.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247192820