Військовослужбовці ВМС ЗСУ прибувають з Криму до Одеси та Очакова. На черзі - кораблі
11.04.2014 | 14:43
Прес-служба Міністерства оборони
 

10 квітня з тимчасово окупованого Криму до Очакова та Одеси прибули чергові групи військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України та членів їх сімей.

За інформацією представників Командування ВМС ЗС України, автоколона з трьох десятків автомобілів, у яких знаходилося близько 80 військовослужбовців та членів їх сімей, вийшла з Севастополя у четвер, 10 квітня, та ввечері того ж дня прибула до Одеси. Офіцери управлінь, відділів та служб штабу Командування ВМС одразу включилися у робочий процес на новому місці проходження служби.

Одночасно до Очакова було передислоковано близько сотні військових моряків та членів їх сімей з Південної та Севастопольської військово-морських баз. Вони прибули з Криму у складі колони з двох автобусів та близько 20-ти легковиків.

Зараз на території Криму залишаються українські військові моряки, що займаються питаннями виводу кораблів та допоміжних суден Військово-Морських Сил. Так, сьогодні, 11 квітня, з Севастополя вийшли ракетний катер «Прилуки» та танкер «Фастів», які російська сторона повертає Україні.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247202431