17 і 18 квітня на Дніпропетровщині пройдуть святкові Великодні ярмарки
14.04.2014 | 13:10
Дніпропетровська ОДА
 

Напередодні Великодніх свят – 17 та 18 квітня – у містах і районах Дніпропетровщини пройде близько 70 продовольчих ярмарків. На них споживачі зможуть придбати якісну продукцію за цінами сільгоспвиробників. Про це повідомили у  департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Проводити ярмарки перед Великоднем вже стало доброю традицією для нашого регіону. Кожного року під час цих заходів мешканці області можуть придбати все необхідне до сімейного свята за цінами на 10-15% нижчими середньоринкових. Натомість сільгоспвиробники, не сплачуючи оренду за торгові місця, мають можливість реалізувати свою продукцію та залучити майбутніх постійних покупців», - зазначив директор департаменту Вадим Удовицький.

Цього року найбільші Великодні ярмарки проходитимуть на центральній площі Дніпропетровська 17 та 18 квітня з 7:00 до 14:00. У них візьмуть учать сільгосппідприємства та переробні підприємства з усіх районів області, загаломпонад 100 машин. Споживачам пропонуватимуть придбати овочі, фрукти, молочну продукцію, м’ясо, ковбаси, рибу, яйця, борошно, мед та інші продукти харчування.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247207734