За три місяці Контакт-центром Міндоходів надано 342 тисячі відповідей на запитання платників
14.04.2014 | 14:54
Прес-служба Міністерства доходів і зборів
 

Протягом січня-березня поточного року Контакт-центром Міністерства доходів і зборів України надано близько 342 тис. відповідей на запитання суб`єктів господарювання та громадян. З них у березні - 84,7 тис. відповідей.

Переважну кількість відповідей, а саме близько 336 тис., було надано телефоном. Також відповіді надавалися електронною поштою та факсом – майже  6 тис. відповідей, письмово та з використанням автовідповідача – 132 відповіді.

Найчастіше суб`єкти господарювання та громадяни зверталися з питань оподаткування податком на додану вартість, оподаткування прибутку підприємств та сплати податку на доходи фізичних осіб”, - прокоментував директор Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів Іван Романов.

Він також зазначив, що для надання заявнику максимально конкретної та повної відповіді використовується База знань. Це автоматизована база, яка містить найбільш типові питання, які виникають у платників податків та громадян, та відповіді на них. На початок квітня 2014 року База знань налічує понад 14 тис. запитань-відповідей, що постійно оновлюються та підтримуються в актуальному стані.

Нагадаємо, що скористатися Базою знань можна на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів (Головна>Окремі сторінки>Інформаційно-довідковий ресурс) або звернутися до Контакт–центру за телефоном 0 – 800 – 501007.  

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247208102