Сергій Рудик:Першочергове завдання - забезпечення прозорості земельних відносин та ліквідація джерел корупції
15.04.2014 | 10:27
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів
 

Першочерговим завданням нової команди стане забезпечення прозорості земельних відносин та ліквідація джерел корупції, – саме такі пріоритети окреслив новий голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик.

Зокрема, він наголосив, що в складних умовах економічної кризи та зовнішньої загрози необхідно налагодити роботу Держземагентства таким чином, щоб громадяни могли відчути зміни й розраховувати на допомогу і якісне обслуговування.

«Мій критерій простий: усе, що вкрадено, має бути повернуто  державі та людям. Все, що законно придбано, як у будь-якій цивілізованій країні, має працювати на могутність нашої держави та добробут народу», – заявив Сергій Рудик.

Голова Держземагентства також наголосив на необхідності зменшення контакту по лінії чиновник-громадянин. «Де немає прямого спілкування, там немає корупції. Цей принцип успішно діє в усіх країнах ЄС. Тому зараз нам необхідно на законодавчому рівні врегулювати, щоб громадянин міг одержувати кадастрові послуги в режимі он-лайн. Такий законопроект буде підготовлено вже в травні 2014 року», – зауважив керівник земельного відомства. Ще одним пріоритетом стане врегулювання прозорості механізмів управління та відчуження земель державної власності.

Сергій Рудик зазначив, що працює в органах державної влади з 1996 року. Відсутність досвіду роботи у сфері земельних відносин вважає в якійсь мірі перевагою, оскільки галузь потребує нового погляду зі сторони, а для справжнього фахівця зміна напрямку діяльності є навіть корисною. Новий керівник пообіцяв об’єктивно оцінити попередні здобутки та недоліки в роботі Держземагентства.

Водночас Сергій Рудик заявив про необхідність співпраці та тісної взаємодії з громадськістю, а також про готовність спільно реалізовувати конструктивні пропозиції.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247208955