Міністр інфраструктури доручив посилити габаритно-ваговий контроль на автошляхах
26.04.2014 | 18:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Місцева влада разом із територіальними відділеннями Укртрансінспекції має налагодити взаємодію щодо габаритно-вагового контролю на автошляхах. На цьому під час наради у Запорізькій обладмінстрації за участю транспортників регіону акцентував увагу Міністр інфраструктури Максим Бурбак.

Він зауважив, що вантажівок, які перевозять понад 70 тонн - тисячі щодня, що негативно вливає на експлуатаційний стан автошляхів.

"Можна вкладати кошти у дороги, але якщо ними рухатимуться авто масою до 80 тонн - жодна дорога не витримає", - сказав він та додав, що особливо це стосується портових напрямків, у випадку Запорізької області - Бердянського.

Міністр доручив відповідальним за габаритно-ваговий контроль в областях організувати профілактичну роботу з перевізниками, нагадавши про штрафи за рух перевантажених транспортних засобів.

"Штраф без зважування - 1700 грн., а якщо ще й зважити то й всі 20 тис. грн. За підрахунками Укртрансінспекції приблизно 1 млрд. йде щороку повз державний бюджет. Дороги від цього тріщать, ми можемо їх латати щороку, але через це доріг не буде", - підкреслив Максим Бурбак.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247249787