Олег Мусій: В ході медреформи буде змінено систему управління галуззю, її фінансування та підготовки кадрів
29.04.2014 | 10:25
Прес-служба Міністерства охорони здоров’я
 

Міністр охорони здоров’я України під час прес-конференції, яка відбулася 28 квітня 2014 року в Миколаївській облдержадміністрації, розповів, що в ході медичної реформи буде змінено систему управління галуззю, її фінансування та підготовки кадрів.

Міністр висловив свою думку щодо подій в Україні та щодо реформування системи охорони здоров’я. Зокрема він зазначив, що трансформація галузі відбуватиметься за трьома головними напрямками: зміна системи управління через роздержавлення та створення лікарського, медсестринського самоврядування та самоврядування працівників фармації; зміна системи фінансування; зміна підготовки кадрів.

Олег Мусій наголосив, що подальше запровадження загальної практики сімейної медицини буде пріоритетом Міністерства, вона буде розвиватися до світових стандартів. Він підкреслив, що у цій справі вкрай важливий відкритий діалог з регіонами і партнерські відносини.

Також Міністр охорони здоров’я відповів на численні запитання журналістів щодо аспектів роботи медичної галузі Миколаївщини.

Цього ж дня Олег Мусій разом із Головою обласної адміністрації Миколою Романчуком і начальником управління охорони здоров’я ОДА Світланою Хотиною відвідав заклади охорони здоров’я Миколаївської області.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247254238