Житомирська ОДТРК організувала всеукраїнський міст єднання
30.04.2014 | 16:30
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
 

Колектив Житомирської ОДТРК організував на обласному телебаченні всеукраїнський міст єднання «Єдина країна», який засвідчив стійку патріотичну позицію жителів усіх регіонів нашої держави, зокрема її сходу, де сепаратисти за агресивної підтримки Росії не припиняють зухвалих спроб розколоти суверенну Україну.

Разом із житомирськими телевізійниками в цій акції взяли участь їхні колеги з Вінницької, Волинської, Донецької, Криворізької і Тернопільської державних телерадіокомпаній, які охоче надали свої тематичні відеоматеріали. Ведучі мосту Таміла Нестерук і Дмитро Клименко ознайомили більш як мільйонну телеаудиторію із заявою Житомирської ОДТРК з приводу силових посягань сепаратистів на свободу слова і життя журналістів у Східній Україні, а також презентували матеріали про всенародну підтримку Українського війська і 2 нові патріотичні відеоролики, підготовлені телеканалом «Житомир» за мотивами поезій Андрія Малишка.

З огляду на широкий суспільний резонанс цієї акції (ОДТРК провела подібну передачу вже втретє поспіль), вирішено зробити її в ефірі періодичною. Наступні телемости єднання будуть присвячені драматичним подіям Другої світової війни та Дню Героїв, який відзначатиметься 23 травня.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247261366