Колегія Держкомтелерадіо розглянула стан розвитку інформаційної та видавничої сфер Одеської області
28.05.2014 | 11:05
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Колегія Держкомтелерадіо України на своєму засіданні 27 травня проаналізувала стан розвитку інформаційної та видавничої сфер Одеської області. Було заслухано доповіді в.о. начальника управління інформаційної діяльності Одеської ОДА Володимира Ларіонова, генерального директора Одеської ОДТРК Марини Аксьонової.

Враховуючи необхідність нейтралізації інформаційних впливів з боку Російської Федерації, колегія рекомендувала Одеській обласній державній адміністрації розглянути на засіданні колегії ОДА питання захисту інформаційного простору області та визначити шляхи вирішення нагальних проблем. На думку членів колегії, управлінню інформаційної діяльності Одеської ОДА слід продовжити моніторинг матеріалів друкованих ЗМІ, а також Інтернет-ресурсів з метою виявлення та документування повідомлень, що містять заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність, пропаганду війни, сепаратизму і тероризму та оперативно реагувати на них відповідно до чинного законодавства.

Одеській ОДТРК рекомендовано неухильно дотримуватися рекомендацій Держкомтелерадіо України стосовно формування програмного наповнення каналів мовлення, неприпустимості поширення в ефірі закликів до насильницької зміни конституційного ладу України, розв’язування війни, інших агресивних дій.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247342882