Ян Томбінський: Реалізація проекту Twinning в сфері інтелектуальної власності – крок на шляху підписання Асоціації з ЄС
29.05.2014 | 15:07
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності
 

29 травня 2014 року на Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» відбулася урочиста конференція, присвячена відкриттю проекту Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Під час заходу Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня оголосив про офіційний початок реалізації Проекту в Україні та подякував усім присутнім за активну позицію та роботу в рамках зазначеного Проекту.

У конференції взяли участь дипломати та співробітники Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні, Посольства Королівства Іспанії в Україні, представники Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок, Відомства Данії з питань патентів та торговельних марок, державних і судових органів України, – фахівці, задіяні в процесі впровадження Проекту. Крім того, на заході були присутні члени асоціацій та об'єднань правовласників, що діють на українському ринку, а також ЗМІ.

Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, виступаючи на конференції, зокрема, зазначив: «Охорона та захист прав інтелектуальної власності (ІВ) нині в центрі уваги суспільства в усьому світі. Україні вкрай необхідно якнайшвидше прийти до практичного вирішення проблем у цій галузі – залучати інвестиції, переймати досвід інших країн тощо. Що ж до перших кроків у цьому напрямі, то їх уже зроблено: багато українських фахівців сфери ІВ працюють у різних країнах і мають позитивні результати. Тож проект Twinning стане корисним для України як у напрямі розвитку галузі ІВ, так і на шляху до європейської інтеграції».

Також у межах програми заходу відбулася прес-конференція для ЗМІ та технічна частина, під час якої Постійний радник проекту Twinning Пабло Роденас та інші учасники виступили з презентаціями щодо компонентів проекту й поділилися власним досвідом. Доповіді фахівців українського відомства були присвячені питанням з окремих напрямів роботи в рамках проекту – удосконаленню законодавства у сфері інтелектуальної власності, оптимізації роботи цифрової патентної бібліотеки тощо.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247347307