Цього літа плануються до відкриття 62 оздоровчі заклади, які перебувають на балансі вугледобувних підприємств
06.06.2014 | 11:26
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 

У період літнього оздоровчого сезону 2014 р.  плануються до відкриття 62 оздоровчі заклади, які перебувають на балансі вугледобувних підприємств. З них - 14 дитячих оздоровчих закладів.

У зв'язку зі напруженою ситуацією в Донецькій і Луганській областях багато оздоровчих закладів, які розташовані в районах, де проводяться антитерористичні операції, не змогли провести підготовку до літнього сезону і не будуть працювати у літній період. Всі, хто  бажає відпочити, будуть забезпечені путівками та оздоровлені в інших оздоровчих закладах, які перебувають на балансах вуглевидобувних підприємств.

Станом на 25.05.2014 готовність до літньої оздоровчої кампанії закладів оздоровлення та відпочинку, які перебувають на балансі вугледобувних підприємств, становить 78%. Вугледобувними підприємствами завершується підготовка необхідної документації; підбір кадрів; проводиться ремонт водопровідних і каналізаційних систем; здійснюється перевірка технічного стану необхідного обладнання; проводиться робота з організації харчування; виконуються необхідні ремонтні роботи, заходи з благоустрою території; здійснюється закупівля медикаментів за узгодженим переліком, а також закуповуються миючі та дезинфікуючі засоби та необхідний інвентар.

Всі вищезазначені  роботи з підготовки до літньої оздоровчої кампанії проводяться вугледобувними підприємствами за участю профспілкових організацій.

Довідково

За результатами проведеної інвентаризації, на балансі вугледобувних підприємств обліковуються 115 об'єктів,  з них: 88 закладів оздоровлення та відпочинку; 27 дитячих оздоровчих закладів.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247369893