Укрзалізниця відкрила попередній продаж квитків до Луганська та Донецька
10.06.2014 | 17:40
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України
 

Після коригування графіка руху, відкрито попередній продаж квитків на поїзди, що курсують після 15 червня у напрямку Луганська та Донецька. Придбати квитки можна за 30 діб до відправлення поїзда.

Усі поїзди у донецькому та луганському напрямках курсуватимуть за скоригованим маршрутом через ділянку Красноармійськ – Чаплине – Синельникове – Павлоград – Лозова. Час відправлення та прибуття поїздів, що відправляються в рейс у зазначених напрямках після 15 червня, вказано у квитках з урахуванням зміни маршруту.

Окрім цього, для зручності пасажирів усім внутрішньодержавним поїздам, що курсують до Луганська та Донецька, встановлено зупинки на станціях Павлоград-1, Синельникове-1, Красноармійськ, Ясинувата.

Поїздам № 84/83 Київ – Маріуполь та № 134/133 Київ – Луганськ встановлено додаткові зупинки на станціях Дніпропетровськ та ім. Т. Шевченка. Поїздам № 19/20 Луганськ – Київ, № 134/133 Луганськ – Київ, № 126/125 Київ – Луганськ встановлено зупинки на станціях Макіївка та Горлівка.

Пасажири, які хочуть відмовитися від поїздки, можуть повернути квитки на загальних умовах, згідно з діючими правилами.

Нагадаємо, в умовах нестабільної ситуації на Луганщині та Донеччині задля безпеки пасажирів на початку травня було змінено маршрут курсування майже 20 парам пасажирських поїздів, які спрямували через ділянку Красноармійськ – Чаплине – Синельникове – Павлоград – Лозова. Однак ці зміни не були відображені у графіку руху і пасажирам було складно зорієнтуватися у часі їх відправлення та прибуття.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247378044