Співробітники «Енергоатому» перерахували Збройним Силам 2,7 млн. грн. допомоги
10.06.2014 | 18:10
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

З початку кампанії зі збору коштів на потреби Збройних сил України (ЗСУ), яка стартувала в країні на початку березня, станом на 5 червня, співробітники дирекції та відокремлених підрозділів ДП НАЕК «Енергоатом» перерахували на потреби українських військових 2 млн. 758 тис. грн.

Перераховані кошти підуть на матеріально-технічних потреби ЗСУ та на медичне забезпечення українських військовослужбовців.

Крім того, підрозділи станції в індивідуальному порядку здійснювали закупівлю за готівкові кошти медикаментів, предметів першої необхідності і надавали допомогу частинам ППО, що забезпечують протиповітряну оборону українських АЕС.

На Южно-Українській АЕС у травні започатковано проведення акції «Бронежилет». В рамках акції працівники станції надають кошти на потреби ЗСУ з цільовим призначенням для закупівлі бронежилетів. Наразі вже закуплено 20 бронежилетів 4-го класу захисту.

Розуміючи критичну важливість підвищення боєздатності української армії, у зв’язку зі зростанням загроз територіальній цілісності України, трудовий колектив відокремлених підрозділів компанії продовжує збір коштів для ЗСУ.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247378119