Перший заступник Міністра закордонних справ взяла участь у засіданні учасників «Східного партнерства»
11.06.2014 | 10:10
Прес-служба Міністерства закордонних справ
 

10 червня в Брюсселі делегація України на чолі із Першим заступником Міністра закордонних справ Наталією Галібаренко взяла участь у засіданні старших посадових осіб у рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Учасники засідання провели обмін думками з актуальних питань розвитку країн «Східного партнерства» у період між Вільнюським та Ризьким самітами.

Перший заступник Міністра закордонних справ України інформувала про заходи Президента та Уряду України з метою якнайшвидшої стабілізації ситуації в східних областях України.

Представники ЄС наголосили на підтримці територіальної цілісності та непорушності кордонів України, привітали демократичний характер президентських виборів і висловили сподівання, що обрання Президента стане потужним стабілізуючим фактором державного розвитку.

Під час дискусії Наталія Галібаренко підтвердила намір України підписати т.зв. торговельно-економічну частину Угоди про асоціацію з ЄС не пізніше 27 червня. У контексті подальшої еволюції «Східного партнерства» вона наголосила на необхідності визнання європейської перспективи держав-партнерів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247379346