16 червня 2014 р. відбудеться заключне обговорення перспектив впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
13.06.2014 | 10:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів
 

16 червня 2014 р. у Клубі Кабінету Міністрів (вул. Інститутська, 7) під головуванням Міністра Кабінету Міністрів Остапа СЕМЕРАКА відбудеться засідання за круглим столом „Ініціатива „Партнерство „Відкритий Уряд”: який план дій потрібен Україні?”. Початок – об 11 годині.

Захід є підсумковим у серії регіональних обговорень проекту плану заходів з реалізації в Україні Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд, які вже відбулись у мм. Львові, Херсоні та Дніпропетровську.

Представниками Уряду та громадськості будуть обговорені перспективи розвитку відкритого урядування в Україні за напрямками:

  - сприяння діяльності інститутів громадянського суспільства, їх участі у формуванні та реалізації державної політики, забезпечення доступу до публічної інформації;

  - запобігання і протидія корупції;

  - підвищення якості надання адміністративних послуг;

  - впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії.

 

За додатковою інформацією щодо участі в обговоренні просимо звертатися до представника Програми розвитку ООН в Україні Максима Ключара (тел.: (044) 584-34-71, (066) 947-51-88, e-mail: maksym.klyuchar@undp.org).

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247385728