МВС: За безпечним рухом пасажирського транспорту прослідкує спецзагін ДПС
13.06.2014 | 11:47
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

З 16 червня патрулі спецзагону особливого призначення будуть здійснювати нагляд за дорожнім рухом у Києві та на Хмельниччині. Під пильним наглядом правоохоронців – безпека пасажирських перевезень.

У рамках комплексу профілактичних заходів працівники спецзагону перевірять дотримання водіями – пасажироперевізниками дотримання вимог законодавства та  прослідкують аби водії автобусів неухильно дотримувалися Правил дорожнього руху.

Особливу увагу правоохоронці приділятимуть контролю за перевезенням організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку. Працівники саме цього підрозділу ДАІ часто супроводжують автобуси з малечою, тож, як ніхто інший, розуміють ступінь відповідальності за безпеку юних пасажирів. 

Загалом, за час проведення операції «Автобус» працівники ДАІ виявили 76 водіїв автобусів у стані сп’яніння, задокументували близько тисячі порушень пасажироперевізниками швидкісного режиму, виявили більше 3,3 тисячі технічно несправних автобусів.

«І водії, і власники пасажирських автопідприємств повинні розуміти – безвідповідальне ставлення та халатне відношення до безпеки пасажирів, може щомиті призвести до невиправних наслідків, - зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко. – Сподіваюся, що присутність на дорогах регіонів спецпідрозділу ДПС особливого призначення, значно поліпшить дисципліну серед водіїв автобусів».      

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247386222