Відбулося розширене засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України
13.06.2014 | 17:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

13 червня відбулося розширене засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, на якому обговорено питання концепції створення Служби фінансових розслідувань України, проекту Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю» та проектів про внесення змін до відповідних нормативно-правових актів.

Службу фінансових розслідувань планується створити як єдиний орган у сфері державного фінансового контролю, запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями з урахуванням європейського досвіду.

Законопроектом передбачено, що Служба фінансових розслідувань буде підзвітна Верховній Раді України та підконтрольна Кабінету Міністрів України.

У ході обговорення підтримано необхідність реформування системи боротьби з економічною злочинністю в Україні. Однак наголошено на необхідності внесення чітких змін до законодавства, які регламентують прозорі правила діяльності та відповідальності фіскальних органів, а також викорінення корупції. Крім того, акцентовано на важливості внесення змін до Податкового кодексу, зокрема, зменшення кількості податків та створення системних умов для розвитку середнього бізнесу, який є основою розвитку суспільства.

За результатами засідання Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України  не підтримала проект Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю» у редакції, яку було винесено на обговорення.

Також Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України  вирішила створити постійно діючу робочу групу з напрацюванням механізмів запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями, звернувшись до Кабінету Міністрів делегувати до цієї групи представників профільних міністерств і відомств.

Підсумовуючи результати засідання, Перший заступник Голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко наголосив, що головним досягненням зібрання є відкрите спілкування з усіх питань, які турбують бізнес, суспільство та представників державних фіскальних органів.

Участь у засіданні взяли Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Леонід Козаченко, Перший заступник Голови Державної фіскальної  служби України Володимир Хоменко, президент ДННУ «Академія фінансового управління» Тетяна Єфименко, Перший заступник Голови комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Оксана Продан, голова Громадської ради при Міндоходів України Ярослав Романчук, члени Ради підприємців при КМУ, представники центральних органів виконавчої влади, бізнесу, громадськості.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247388192