Украерорух повернеться до практики стягування аеронавігаційних зборів за допомогою міжнародної організації Євроконтроль
19.06.2014 | 17:05
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Украерорух відновить стягування аеронавігаційних зборів - плату за обслуговування у повітряному просторі України - за допомогою міжнародної організації з безпеки аеронавігації Євроконтроль. Про це під час брифінгу повідомив в. о. генерального директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України Дмитро Бабейчук.

«Одне з перших завдань на цій посаді – відновлення відносин щодо стягування аеронавігаційних зборів за допомогою міжнародної організації з безпеки аеронавігації Євроконтроль. Бо, як відомо, з 1 січня Украерорух розпочав стягування цих зборів через офшорну компанію. Тепер Міністром інфраструктури прийнято рішення припинити роботу з цією компанією та повернутися до двосторонніх відносин з Євроконтролем, або багатосторонньої системи, що є частиною ратифікованого пакету щодо членства України в цій організації», - зауважив Дмитро Бабейчук.

Він наголосив, що у цей складний для України період окремі члени колективу не мають права саботувати роботу систем організації повітряного руху, об’єднання цивільно-військової системи обслуговування повітряного руху.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247401283