Українські студенти з перемоги стартували на Євроіграх-2014
24.07.2014 | 16:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки України
 

У Роттердамі (Королівство Нідерландів) стартували ІІ Європейські студентські ігри. Змагання триватимуть до 9 серпня. За цей час юнаки і дівчата розіграють нагороди у десяти видах спорту (настільний теніс, гандбол, футзал, теніс, регбі-7, веслування академічне, баскетбол, волейбол, футбол, бадмінтон). Українські студенти змагатимуться з футзалу, бадмінтону та волейболу.

Першими розпочали похід за медалями студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, які виступають на турнірі з футзалу. Їхні суперники – студенти з Туреччини та Німеччини, які грають у групі «С». Усього вісім груп (по три команди у кожній).

У стартовому поєдинку українці здобули переконливу перемогу над турками з рахунком 6:2.

25 липня наша команда гратиме з командою Мюнстерського університету (Німеччина). Переможці груп виходять до наступного раунду футзального турніру. Чемпіон студентських Євроігор  визначиться 29 липня.

Жіночий волейбольний турнір триватиме з 2 до 8 серпня. Нашу країну представлятимуть студентки Тернопільського національного економічного університету.

Змагання з бадмінтону відбудуться з 3 до 8 серпня, де виступатимуть студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Вболіваємо разом за наших студентів!

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247481408