До початку навчального року в столиці планують утеплити 70 шкіл
30.07.2014 | 11:33
Київська МДА
 

Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов розповів про наміри влади утеплити 70 шкіл до початку навчального року, а також завершити будівництво і ремонт пріоритетних об’єктів, що потребують негайних капіталовкладень.

Підготовка до нового навчального року в столиці відбувається за планом, і єдина існуюча тут проблема – це затримання виплат казначейством. Про це заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов у прямому ефірі ТРК «Київ».

Крім того, перший заступник голови КМДА повідомив, що серед намірів міської влади – забезпечити утеплення 70 шкіл Києва. «Зараз ми ведемо перемовини з Урядом, щоб отримати кошти за Кіотським протоколом. Ці гроші мають піти на оплату вже затверджених проектів робіт з утеплення шкіл. І якщо ми їх вчасно отримаємо, то встигнемо до початку навчального року утеплити 70 шкіл», – зазначив він.

Водночас, коментуючи ситуацію з найбільш критичними аварійними будівлями, Ігор Ніконов повідомив, що КМДА вже створила перелік пріоритетних об’єктів, які необхідно фінансувати в першу чергу. «Два дитсадочки, кілька шкіл, 12-та лікарня, Олександрівська лікарня та Поштова площа – в пріоритетних програмах, які, я думаю, ми завершимо. Тому що на них у нас є гроші навіть зараз», – запевнив він.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247490924