В зоні АТО розпочали роботу оперативні групи військово-цивільного співробітництва Збройних Сил України
31.07.2014 | 15:43
Прес-служба Міністерства оборони
 

В їх складі працюють фахівці з питань організації співпраці з місцевими органами влади та населенням. Головні завдання групорганізація співпраці з цивільним населенням, місцевими органами влади, іншими військовими формуваннями, урядовими та неурядовими організаціями, релігійними громадами тощо.

Офіцери оперативних груп військово-цивільного співробітництва пройшли ретельний відбір, значна частина з них має досвід участі в операціях з підтримки миру в різних регіонах світу. Перед відрядженням в зону проведення антитерористичної операції з ними провели семінари за напрямками роботи.

«Важкою ратною працею наших бійців ми звільняємо від терористів міста і села. Наступна наша цільналагодження конструктивного діалогу між місцевими мешканцями та органами військового управління. Народ завжди довіряв своїй армії і бачив у ній надійного захисника, тож зараз необхідно надати всю можливу допомогу у налагодженні мирного і безпечного життя», – підкреслив командувач оперативного командування «Південь» генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Керівник проекту полковник Олексій Ноздрачов зазначив, що першими і головними завданнями оперативних груп військово-цивільного співробітництва стануть створення умов для налагодження гуманітарної допомоги освітнім, медичним та соціальним закладам, залучення благодійних громадських організацій до реабілітації постраждалих внаслідок дій терористів та відновлення зруйнованої інфраструктури.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247494968