Військовослужбовці Черкаського гарнізону отримали квартири
02.08.2014 | 12:26
Прес-служба МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

1 серпня, у містечку Монастирище Черкаської області, оглядові ордери від службових помешкань отримали 26 родин військовослужбовців Збройних Сил України. В урочистостях з цієї нагоди взяли заступник директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Лариса Храмченко, начальник місцевого гарнізону полковник Василь Цимбал, керівники місцевих органів влади і самоврядування.

Сьогодні житло отримали різні категорії військовослужбовців: солдати, сержанти, прапорщики і офіцери. У цьому будинку 35 квартир, на 26 з них вже отримано оглядові ордери. Решта квартир зарезервована для військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в рамках проведення АТО на сході України. Керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України робить все можливе для того, щоб кожен військовослужбовець разом зі своєю родиною почувався соціально захищеним, – наголосила Лариса Храмченко.

Заступник директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України також повідомила, що цього року за різними напрямами планується надходження 1900 квартир для військовослужбовців Збройних Сил України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247498640