Захист прав і інтересів дитини - це не разова акція, це постійна робота, - Павло Полянський
22.08.2014 | 11:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ
 

Заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський зустрівся з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні пані Джованною Барберис.

Від імені Міністерства освіти і науки була висловлена вдячність Представництву ЮНІСЕФ в Україні за підтримку та активну участь у вирішення питань, що виникають на сході країни. «Ми вдячні не просто за підтримку ЮНІСЕФ, а за лідерство у вирішенні надзвичайно важливих питань», - зазначив Павло Полянський.

За його словами, інформаційні матеріали «антимінної» кампанії, розроблені спільно з ЮНІСЕФ та ДСНСУ, доповнюють Методичні рекомендації МОН з цього питання. Павло Полянський також висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям почне реалізовуватися соціально-психологічна допомога дітям та переселенцям із зони антитерористичної операції а також буде надано технічну допомогу Україні у відновленні пошкоджених закладів освіти.

Під час зустрічі заступник Міністра запевнив Джованну Барберис у готовності освітян до активної співпраці задля досягнення спільної мети. «Захист прав і інтересів дитинице не разова акція, це постійна робота»,- наголосив Павло Полянський.

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні пані Джованна Барберис подякувала Міністерству за співпрацю та поінформувала про свою поїздку до міста Слов’янська Донецької області, який нещодавно звільнили від терористів: «Я була вражена, як швидко відбудовується там система освіти, що свідчить про ваші досягнення».

Джованна Барберис також підкреслила, що у багатьох закладах освіти звільнених територій ще існують проблеми з обладнанням та ремонтом, зі свого боку ЮНІСЕФ буде намагатися знаходити ресурси та спрямовувати їх на відновлення шкіл.

Як зазначила Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні, зараз розробляється спільний план дій, який після підписання Міністерством освіти і науки або схвалення Урядом та юридичних процедур буде реалізований на сході країни.

На завершення зустрічі Павло Полянський запевнив Голову Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованну Барберис, що Міністерство щоденно здійснює моніторинг стану закладів освіти Донецької та Луганської областей, а також проінформував, що в абсолютній більшості шкіл Донбасу навчальний рік розпочнеться 1 вересня, а там, де ще тривають бойові дії та існує небезпека для дітей та вчителів, навчання розпочнеться, коли будуть усунуті загрози. Наразі таких закладів у Донецькій та Луганській областях близько 300.

За результатами зустрічі сторони підтвердили готовність до спільних дій та співпраці

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247543069