У Мінфіні відбулося засідання колегії, присвячене обговоренню проекту бюджету-2015
26.08.2014 | 18:11
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ
 

Міністерство фінансів України провело засідання колегії на тему «Обговорення показників проекту державного бюджету 2015 року» під головуванням Міністра Олександра Шлапака. 

На початку заходу Олександр Шлапак зазначив, що результатом засідання буде рішення колегії, яке визначить дорожню карту по підготовці бюджету 2015 року.

Перед дискусією було заслухано інформацію першого заступника Міністра фінансів Анатолія Мярковського та директора Департаменту державного бюджету Володимира Лозицького про показники проекту Державного бюджету України на 2015 рік.

Як зауважив перший заступник Міністра Анатолій Мярковський, проект бюджету на 2015 рік є одним із найскладніших проектів за останні роки: «Таких викликів, загроз перед нами ніколи не стояло. І одна із ключових позицій, яку нам потрібно буде вирішити, – це видатки на відновлення  територій та забезпечення боєздатності нашої армії».

Під час обговорення видаткової частини бюджету Міністр фінансів висловив позицію, що видатки у 2015 році можна збільшити виключно по соціальних стандартах, по військових і на обслуговування боргу.

Відтак, було вирішено підготувати пропозиції щодо змін до податкового законодавства, які забезпечать додаткові надходження до бюджету для забезпечення боєздатності країни та відновлення зруйнованої інфраструктури східних регіонів, в тому числі за рахунок продовження терміну дії військового збору.

Крім того,  на засіданні колегії обговорювалася необхідність підготувати пропозиції щодо продовження терміну дії законів, які забезпечують надходження до бюджету в 2014 році, на весь 2015 рік.

Разом з тим прийнято рішення забезпечити погодження показників проекту Державного бюджету України на 2015 рік з експертами МВФ, а також провести консультації із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування та сторонами соціального діалогу.

Згідно діючого законодавства, Уряд України до 15 вересня має подати проект бюджету на наступний рік до Верховної Ради України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247551012