Ігор Швайка: Заглиблення в роботу галузевих груп дозволяє приймати оптимально зважені та зрозумілі всім членам ринку рішення
28.08.2014 | 10:49
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ
 

27 серпня Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зустрівся з представниками міжнародної агропромислової корпорації «Арчер Деніелс Мідленд»: віце-президентом із взаємодії з державними органами «АДМ» Шеннон С. Херцфельд та радником «АДМ Україна» Рубеном Беляєвим. 

У відповідь на гостру зацікавленість американської сторони в інвестиціях до українського сільського господарства Міністр зауважив, що в основі всіх домовленостей повинна лежати передусім чесність та відповідальність сторін.

Ігор Швайка також запросив представників АДМ до більш активної роботи в робочих групах, що активно діють при Мінагрополітики України: «Робочі групи, що діють у Міністерстві, покликані пояснити всім учасникам ті чи інші рішення, які повинні бути прийняті, а також узгодження оптимальних рішень, вигідних усім членам ринку», - підкреслив Міністр.

Було також зазначено, що Міністерство вживає заходи задля забезпечення збирання та зберігання врожаїв зерна, фруктів та овочів.

«Потужності України в напрямку виробництва та експорту зерна стримуються недостатньо розвиненою інфраструктурною мережею. Тож Україна сподівається на інвестиції у такі глобальні логістичні проекти, як розбудова парку вагонів-зерновозів, будівництва зерновозів, елеваторів, портових терміналів, а також сховищ та центрів переробки плодово-овочевої продукції. Ми зацікавлені в співпраці і готові розглядати будь-які пропозиції і вітчизняних, і іноземних інвесторів, які дозволять наростити потужності, здатних виробляти якісну продукцію, конкурентоспроможну на міжнародних ринках», – заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247556074