Укрзалізниця виділила 500 тис. грн. на благоустрій Чернівецького транспортного коледжу
29.08.2014 | 15:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРЗАЛІЗНИЦЯ
 

1 вересня студенти Чернівецького транспортного коледжу зустрінуть в оновлених приміщеннях навчального закладу. На благоустрій будівлі коледжу та прилеглих територій Укрзалізниця виділа близько 500 тис. грн.

Завдяки допомозі Укрзалізниці вдалося вирішити проблему підтоплення будівлі навчального закладу, що виникало внаслідок постійних зсувів ґрунту. Зокрема,  залізничники обладнали каналізацію, провели водостокові зливи, замінили старе покриття на бруківку, побудували вхідні ворота.

Окрім цього, придбано акустичну систему для актового залу на 400 місць та зроблено капітальний ремонт освітлення для сцени.

Директор коледжу Володимир Димитрюк висловив свою подяку Укрзалізниці за постійну турботу та допомогу навчальному закладу: «Укрзалізниця щороку допомагає коледжу. Оснащує приміщення комп’ютерами, мультимедійними установками, обладнує гуртожитки ліжками тощо. Окрім цього, фахівці залізниць беруть участь в оцінюванні студентів, надають інструкції для навчання, забезпечують робочі місця, приймають студентів на навчальні практики на залізничні підприємства».

Так, наразі сумісно з навчальним закладом Укрзалізниця сприяє підготовці фахівців з ремонту рухомого складу, що будуть обслуговувати рейкові автобуси Львівської залізниці.

 

Довідково

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький транспортний коледж» – є державним професійним навчально-виховним закладом, який здійснює первинну професійну підготовку, курсове професійно-технічне навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації незайнятого населення за державним замовленням, на замовлення державної служби зайнятості.

За період свого існування з 1945 року у коледжі підготовлено понад 28 тисяч висококваліфікованих робітників для господарського комплексу України. Зокрема, випускники закладу займають посади вищої і середньої керівної ланки на Львівській та інших залізницях.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247562149