Промисловці Дніпропетровщини за півроку заробили для України 2,5 млрд. дол. США
02.09.2014 | 16:25
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА
 

Промислові підприємства Дніпропетровщини за 6 місяців 2014 року експортували продукції за кордон на суму 4,78 млрд. дол. США, область імпортувала обладнання, матеріалів, товарів лише на 2,3 млрд. дол. США. Це означає, що промислові підприємства регіону привнесли з-за кордону близько 2,5 млрд. дол. США для Дніпропетровщини та всієї України.

«Дніпропетровщинаекспортно орієнтований регіон. Ще кілька місяців тому промислові підприємства області мали деякі проблеми зі збутом через об’єктивні причини переорієнтації  ринків. Обласна влада разом з керівниками підприємств зайнялася вирішенням цих питань. І як обіцяли, сьогодні Дніпропетровщина демонструє вагомий позитивний валютний результат для нашої країни», - розповів радник губернатора Віктор Сергєєв.

З іншого боку, керівництво регіону стурбоване великою часткою реалізації регіоном напівфабрикатів (продукції проміжного споживання), зокрема чавуну, руди, заготівки тощо. На сьогодні Дніпропетровщина реалізує такої продукції 69,7% від загального обсягу реалізованої продукції. Як розповів Віктор Сергєєв, це «перекошує» економіку нашого регіону і, незважаючи на високі економічні показники, виснажує потенціал області. Саме тому обласна влада розпочинає роботу над розвитком науково-технологічного рівня промислового виробництва та створенням пропорційно гармонізованої структури виробництва.

«Дніпропетровщині необхідно розвивати машинобудування, легку та харчову промисловість. Це дозволить нашому регіону не лише зберегти сьогоднішні високі результати, а й примножити їх в рази», - зазначив Віктор Сергєєв.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247570820