Ігор Швайка перебуває з офіційним візитом у Польщі, де бере участь у 24-му Міжнародному економічному форумі
02.09.2014 | 17:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА
 

Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка перебуває з офіційним візитом у Республіці Польща, м. Криниця, де бере участь у 24-му Міжнародному економічному форумі, головною темою якого цього року стало «Посткризовий Світ: Час Нових Лідерів».

Передбачається, що Ігор Швайка проведе зустріч з Міністром сільського господарства і розвитку села Республіки Польща паном Мареком Савіцкі та візьме участь у дискусійному семінарі «Євроінтеграція агропромислового комплексу України. Перезавантаження неминуче».

Так, під час зустрічі зі своїм польським колегою Ігор Швайка планує обговорити питання торговельно-економічних відносин між Україною та Польщею, підтримку евроінтеграційних процесів в Україні, розширення співпраці із залученням фінансової та технічної допомоги Польщі та ЄС, проведення чергового засідання Українсько-польської Робочої групи з питань стандартизації, співробітництво в галузях ветеринарної медицини та аграрної освіти тощо.

На дискусійному семінарі «Євроінтеграція агропромислового комплексу України. Перезавантаження неминуче» Ігор Швайка виступить з промовою щодо євроінтеграції аграрної галузі України.

Також планується участь Ігоря Швайки у пленарній сесії «Посткризовий світ – час нових лідерів», під час якої учасники обговорять питання політичних, економічних та суспільних наслідків світової кризи, які поставили під питання ефективність загальноприйнятих економічних теорій і фінансових інститутів.

Передбачається, що у Форумі візьмуть участь біля 3 тис. учасників з Європи, Азії, США, країн Близького Сходу, а також буде проведено 6 сесій і приблизно 150 панельних дискусій, тематичних блоків, презентацій, доповідей, лекцій і семінарів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247571667