НКЦПФР завершила актуалізацію порядку обміну електронними документами з Центральним депозитарієм цінних паперів
04.09.2014 | 12:09
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила Порядок обміну електронними документами між Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Центральним депозитарієм цінних паперів на своєму плановому засіданні 28 серпня 2014 року.

«Порядок був розроблений з метою встановлення загальних правил обміну електронними документами між НКЦПФР та ПАТ «Національний депозитарій України» як Центральним депозитарієм цінних паперів. Він регулює сукупність процесів формування (створення), відправлення, передачі, одержання і перевірки електронних документів. Маємо надію, що це спростить і додасть зручності в комунікації між регулятором та учасниками ринку», – зауважив Андрій Заїка, начальник Управління інформаційних технологій та діловодства НКЦПФР.

Нагадаємо, що в рамках дії цього Порядку Центральному депозитарію можуть надсилатися із застосуванням електронно-цифрового підпису наступні файли: розпорядчі документи; нормативно-правові акти Комісії; постанови уповноваженої особи Комісії про накладання санкції за правопорушення на ринку цінних паперів у вигляді зупинення розміщення (продажу) та обігу цінних паперів; розпорядження уповноваженої особи Комісії про зупинення відкритого (публічного) розміщення цінних паперів, прийнятого на підставі рішення про визначення емісії цінних паперів недобросовісною, про поновлення відкритого (публічного) розміщення цінних паперів, про зупинення обігу цінних паперів, про відновлення обігу цінних паперів або про скасування реєстрації випуску цінних паперів; рішення Комісії. Окрім того, і сам Центральний депозитарій може здійснювати обмін електронними документами з Комісією. При цьому строк зберігання електронних документів відповідатиме строку, встановленому законодавством для відповідних документів на паперових носіях.

Затверджений Комісією Порядок був узгоджений із Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та найближчим часом він буде відправлений на експертизу на відповідність Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод до Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України, а згодом – на державну реєстрацію.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247576080