Черкащани перерахували до бюджету майже 2,5 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
15.09.2014 | 11:26
Черкаська ОДА
 

З початку року платники Черкаської області перерахували до бюджету 2470,3 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Уже у вересні надійшло 86,3 млн. грн. єдиного внеску. Очікується, що вересневі надходження внеску становитимуть 290,4 млн. грн., тобто не менше, ніж у вересні минулого року. Про це поінформував в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

За його словами, за 8 місяців надійшло на 21,8 млн. гривень більше внеску, ніж за аналогічний період минулого року.

Володимир Коломієць зазначив, що сумлінне ставлення платників до виконання своїх зобов’язань заслуговує на повагу і вдячність громади: «Сплачуючи свої зобов’язання з єдиного соціального внеску, підприємства забезпечують виплату пенсій, надають своїм працівникам належні соціальні гарантії – захист на випадок безробіття, тимчасової втрати працездатності тощо».

Також він зазначив, що наразі, за численними запитами бізнесу та громадських організацій платників, йде активний пошук оптимальної моделі в оподаткуванні заробітної плати. У запропонованій Урядом Концепції реформування податкової системи представлено декілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Кожна з моделей передбачає зменшення ставки ЄСВ, що у поєднанні з оптимізацією ставки податку на доходи дозволить не тільки вивести з тіні зарплати, а й створить мотивацію до зростання заробітних плат. Невдовзі це має привести до збільшення платежів та до компенсації втрат від зниження ставок ЄСВ.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247603065