Міненерговугілля відкрило ХІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергетика в промисловості 2014»
23.09.2014 | 17:34
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

Відбулась офіційна церемонія відкриття ХІІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», який проходить під патронатом Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Відкрили Форум Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрій Зюков та заступник Міністра Вадим Улида.

Вадим Улида від імені Міністерства енергетики та вугільної промисловості України привітав учасників та гостей з відкриттям Міжнародного форуму.

У привітанні підкреслено, що у Форумі, який вже понад десятиліття об’єднує фахівців, науковців, урядовців, бізнесменів та усіх небайдужих до розвитку паливно-енергетичного комплексу України, сьогодні беруть участь 110 вітчизняних підприємств та 14 іноземних підприємств з 5 країн.

«Традиційне проведення в Києві масштабної спеціалізованої виставки буде сприяти якнайшвидшій модернізації та технологічному переозброєнню підприємств, об'єднанню зусиль органів влади, бізнес-структур та наукової спільноти у цій сфері, створенню умов для розвитку бізнесу, підвищенню конкурентоспроможності продукції вітчизняних виробників та утвердженню визнання України надійним енергетичним партнером», - йдеться у привітанні.

Вадим Улида наголосив, що ділові відносини учасників Форуму стануть ще одним важливим кроком на шляху України до економічної інтеграції до Європейського Союзу.

Потім відбулось урочисте відкриття ХІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергетика в промисловості - 2014». На виставці представлено останні досягнення лідерів у сфері виробництва електротехнічного, енергетичного обладнання, світлотехніки, силової електроніки, автоматизації, інформаційних технологій для промислових підприємств усіх галузей економіки, зокрема з Австрії, Азербайджану, Німеччини, Словаччини, Чехії, інших країн та провідні вітчизняні напрацювання.

Оглянувши виставку, Перший заступник Міністра Юрій Зюков особливу увагу звернув на експозиції підприємств із Донецької та Луганської областей, які нещодавно звільнені у ході проведення АТО. Зокрема, поспілкувався з представниками Слов’янського заводу високовольтних ізоляторів та Сєверодонецького НВО «Імпульс», які запевнили у бажанні жити і працювати в єдиній державі – Україні, побажав їм миру і відновлення регіонів. «Якщо буде мир, буде в кожного добро і достаток», -  зазначив Юрій Зюков.

Цього дня також відбувся круглий стіл «Європейська перспектива: підвищення ефективності роботи ОЕС України. Стан та проблеми», організаторами якого є Міненерговугілля та ДП НЕК «Укренерго».

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247623925