Донецький національний університет продовжить свою роботу у Вінниці, - Сергій Квіт
24.09.2014 | 18:04
Прес-служба Міністерства освіти і науки
 

«Започатковано проект перенесення Донецького національного університету до Вінниці. Там буде працювати новий кампус. Найближчим часом ректор університету Роман Гринюк виїде до Вінниці, щоб на місці вирішувати питання матеріально-технічного забезпечення університету. Вже є пропозиції щодо приміщень для корпусів та гуртожитків», – повідомив Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час брифінгу 24 вересня 2014 року. У ньому також взяли участь ректор Донецького національного університету  Роман Гринюк та студент ДонНУ, представник Єдиного координаційного центру «Донбас» Олег Саакян.

Під час брифінгу Міністр повідомив, що проект із перенесення Донецького національного університету обговорено з Віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також з Міністром фінансів Олександром Шлапаком, адже університет має певні асигнування, і в межах цих асигнувань він буде продовжувати свою роботу частково в очній формі, частково – в дистанційному режимі.

«Для нас важливо, щоб Донецький національний університет як цілісна академічна спільнота викладачів, студентів і співробітників продовжував свою роботу на стільки, на скільки це буде потрібно», - підкреслив Сергій Квіт.

Окрім того, Сергій Квіт зазначив, що частина вищих навчальних закладів Донбасу переїхала на інші свої кампуси у межах самого Донбасу, де не проходить АТО.

У свою чергу, ректор Донецького національного університету Роман Гринюк зазначив, що звертатиметься до викладачів, співробітників та студентів із проханням підтвердити своє бажання працювати та вчитися в Донецькому національному університеті, який буде перенесено у Вінницю: «Ми маємо всі можливості, в тому числі інформаційні, кадрові для того, щоб переїхати до Вінниці».

Він висловив сподівання, якщо всі питання вирішаться, то можливо з середини жовтня університет запрацює у Вінниці спочатку в дистанційному режимі. Форма навчання буде очно-заочна.

За словами студента ДонНУ, представника Єдиного координаційного центру «Донбас» Олега Саакяна, переважна більшість студентів готові переїхати до іншого міста та навчатися там, або дистанційно залишатися саме в Донецькому національному університеті без жодних змін назв.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247627740