Держкомтелерадіо разом із Службою безпеки України продовжують виявляти сепаратистську пресу
26.09.2014 | 16:15
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Державний комітет телебачення і радіомовлення України спільно з Департаментом захисту національної державності Служби безпеки України та громадськістю продовжують виявляти сепаратистську пресу.

«У ході здійснення заходів із захисту національної вітчизняної інформаційної сфери України отримано інформацію щодо активізації випуску та розповсюдження на території Луганської області друкованих рупорів ЛНР – газет «Республіка», «ХХІ век», «Жизнь Луганска», - повідомив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак. - Як відомо, «ДНР» та «ЛНР» визнані терористичними організаціями. Отже, видання, які, змінивши свою редакційну політику, перетворилися на «офіційні видання» терористичних організацій, не можуть і надалі бути зареєстрованими у Державному реєстрі друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єкти інформаційної діяльності».

Держкомтелерадіо звернувся до Державної реєстраційної служби України із зверненням невідкладно вжити заходів щодо скасування державної реєстрації зазначених видань.

Держкомтелерадіо закликає громадян допомагати виявляти можливі випадки розповсюдження сепаратистської преси на території України та повідомляти про це Держкомтелерадіо або Службу безпеки України. Адекватні заходи протидії будуть здійснюватись державою негайно.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247633974