Володимир Хоменко: Перед нами стоїть завдання створення якісно нової системи, вільної від корупції
29.09.2014 | 15:37
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ
 

26 вересня у Національному університеті ДПС України в Ірпені відбувся випуск офіцерів факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції. Цього дня 212 випускників – магістрів і спеціалістів – отримали дипломи юристів, 14 з них – із відзнакою. Наказом Державної фіскальної служби випускникам присвоєно спеціальне звання «лейтенант податкової міліції», і вже у понеділок вони приступлять до несення служби в різних регіонах нашої держави.

Участь у заходах взяв Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України, генерал-полковник міліції Володимир Хоменко. Під час візиту він оглянув матеріальну базу університету, відвідав навчальні аудиторії, казарми, поспілкувався із професорсько-викладацьким складом факультету та випускниками-відмінниками.

У вітальному слові випускникам Володимир Хоменко окреслив основні завдання і перспективи розвитку ДФС України, вказав на важливість модернізаційних процесів, які мають починатися, насамперед, із кадрового складу.

«Крім основної задачі податківців – забезпечення надходжень до державної казни, сьогодні перед нами стоїть завдання створення якісно нової системи. Системи, яка буде дієвою і вільною від корупції. В якій будуть працювати молоді фахові спеціалісти – Ви», – наголосив під час свого виступу Володимир Хоменко.

Також посадовець зауважив, що саме вони, чесні молоді спеціалісти потрібні у ДФС та Службі фінансових розслідувань, яку незабаром буде створено:

«Ми робимо ставку на молодь. Саме у вас ми бачимо майбутнє нової Служби європейського зразка. Ваші знання, помножені на енергію та юнацький максималізм, дозволять досягти того, що не під силу стандартному підходу і старим інструментам. І основне – працюйте на свій авторитет сьогодні, а завтра він працюватиме на Вас”.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247637664