Сергій Чеботар: Можу гарантувати, що працівники МВС не замерзнуть
07.10.2014 | 14:15
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

На сьогодні більше 3 тисяч комплектів теплого форменого одягу вже видано, в запасі ще близько 15 тисяч комплектів. Про це заступник Міністра внутрішніх справ – керівник апарату Сергій Чеботар заявив в інтерв’ю «Радіо Магнолія».

За словами Сергія Чеботаря, бійці підрозділів МВС забезпечені і одягом, і взуттям. Про їх екіпірування керівництво МВС подумало заздалегідь, враховуючи можливість різкого похолодання. Обмундирування вже доставлене до тих підрозділів, які знаходяться в зоні проведення АТО. Окрім цього, бійці підрозділів, які за ротацією ідуть в зону АТО, теж забезпечуються теплим одягом.

«Хотів би зазначити, що більше трьох тисяч комплектів цієї форми вже видано. На сьогодні в нас є колосальні запаси – приблизно 15 тисяч комплектів», – зазначив Сергій Чеботар.

За словами заступника глави МВС, готовність правоохоронців до зими мав змогу оцінити Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, який нещодавно відвідав Навчальний центр Нацгвардії України під Києвом. Він наочно переконався у тому, що всі працівники підрозділів МВС, яких направляють у зону ведення АТО, отримують теплий формений одяг.

«Питання зимової форми вирішене», – підкреслив Сергій Чеботар.

У розробці зразків нової форми брали участь фахівці Державного науково-дослідного інституту МВС України. Під час роботи вони врахували всі зауваження, отримані від учасників антитерористичної операції. Готовий одяг, яким забезпечують правоохоронців, у переважній більшості – вітчизняного виробництва. Його виготовлення досить швидко змогли організувати підприємства у кількох регіонах держави. 

«Можу гарантувати на 100 відсотків, що працівники Міністерства внутрішніх справ не замерзнуть», – наголосив керівник апарату МВС.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247658069